Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nowa inwestycja zlokalizowana w miejscowości Wilczyce przy ul. Magnoliowej w gminie Długołęka już niebawem zostanie rozpoczęta.

Projekt to budynek wielorodzinny składający się z czterech, dwupoziomowych mieszkań. Każdy lokal będzie posiadać osobne wejście, własny ogród, taras oraz przynależne miejsce postojowe. Mieszkania będą wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe oraz rolety elektryczne.

Inwestycja położona jest zaledwie 200 metrów od granicy Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych, m.in. obwodnicy autostradowej, autostrady A4 oraz drogi ekspresowej zapewnią świetną komunikację.

Dodatkowo należy wspomnieć o cichej i spokojnej okolicy oraz pobliskich terenach rekreacyjnych. W bliskiej odległości znajduje się rzeka Widawa, wiele terenów rekreacyjnych oraz drogi rowerowe.

Termin rozpoczęcia prac planowany jest na lipiec 2019 a koniec na III kwartał 2020. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.